כיצד מתקינים את "הגנת ההסרה" של אפליקציית נטספרק ממכשירי אייפון/אייפד?

המדריך הבא ילווה אתכם לכל אורך תהליך התקנת "הגנת ההסרה" של אפליקציית נטספרק מובייל ממכשירי אייפון/אייפד:

מהי "הגנת ההסרה"?

התקנת "הגנת ההסרה" לא תאפשר את הסרת הסינון מהמכשיר, אלא רק עם הזנת סיסמת הסרה. סיסמת ההסרה מופיעה באתר הניהול, כך שרק למנהל המנוי יהיה גישה אליה.

לפני התקנת "הגנת ההסרה", יש לוודא את הדברים הבאים:

1. סיימתם את תהליך התקנת הסינון של נטספרק על המכשיר וסמל של VPN מופיע בחלקו העליון של המסך:

2. אפליקציית נטספרק מופיעה ברשימת האפליקציות המותקנות על המכשיר:

​3. המכשיר מחובר עם כבל מתאים למחשב עליו מותקנת תוכנת iTunes. במידה ובמחשב לא מותקנת תוכנת iTunes, ניתן להוריד את התוכנה כאן.
4. אפשרות "מצא את ה-iPhone שלי" (Find my iPhone) כבויה במכשיר. במידה ואפשרות זו מופעלת, ניתן לכבות אותה ע"י ביצוע הפעולות הבאות:

  • היכנסו להגדרות המכשיר > לחצו על "Apple ID, iCloud..." > לחצו על "iCloud" > לחצו על "מצא את ה-iPhone שלי".

  • לחצו וכבו את "מצא iPhone". הזינו את סיסמת ה-Apple ID שלכם בחלון העולה ולחצו על "כבה". לאחר סיום התקנת הגנת ההסרה, ניתן להפעיל שוב את אפשרות זו.

כעת, ניתן להתקין את הגנת ההסרה בקלות ע"י ביצוע הפעולות הבאות:

1. חברו את מכשירכם למחשב באמצעות כבל מתאים. במידה וההודעה "לתת אמון במחשב זה" מופיעה במכשיר, לחצו על "תן אמון".

2. הורידו למחשב את קובץ ההתקנה של "הגנת ההסרה" מקישור זה. הקובץ יופיע בתיקיית ההורדות במחשב בשם "ns4ioswin" עם סמל של נטספרק.

3. פתחו את קובץ ההתקנה במחשב. במידה ותוכנת iTunes לא נפתחת באופן אוטומטי בעת חיבור המכשיר למחשב, יש לפתוח אותה כעת. תוכנת iTunes מזוהה באמצעות הסמל:

4. בכדי להתחיל בהתקנת הגנת ההסרה, לחצו על "Next".

5. תהליך ההתקנה יארך מספר דקות.

6. במהלך ההתקנה, יופיע במכשיר מסך המודיע שאינכם מוגנים יותר על ידי נטספרק (You are no longer protected). המערכת מנתקת זמנית את הסינון כחלק מתהליך ההתקנה ואין זה אומר שהסינון נעלם מהמכשיר. לחצו על "אישור" בכדי להמשיך את ההתקנה.

7. בסיום תהליך ההתקנה, לחצו על "Finish". שימו לב! בסיום תהליך ההתקנה המכשיר ייאתחל את עצמו מחדש. כאשר המכשיר יידלק, יש להמתין מספר שניות עד שהמכשיר ייתעדכן וסמל ה-VPN יחזור להופיע.

8. הסיסמא להסרת האפליקציה נמצאת באתר הניהול netm.co.il וניתן למצוא אותה ע"י לחיצה על הקישור "הצג סיסמא" בשורת המכשיר הרלוונטי, המופיע תחת העמודה השלישית "הגדרות הגנה" ליד סימן הפתח. סיסמת ההסרה מורכבת מ-6 תווים של אותיות ומספרים.

* לידיעתכם! לאחר התקנת הגנת ההסרה, ניתן יהיה להסיר אפליקציות מהמכשיר אך ורק דרך אפליקציית נטספרק במכשיר או דרך אתר הניהול (למידע נוסף לחצו כאן).

אנו בנטספרק שמנו לנו כמטרה להביא לכך שהמשתמשים שלנו יוכלו לגלוש באופן הכי בטוח מבלי להיחשף לתכנים שאינם רצויים בעיניהם.

על מנת לבצע זאת פיתחנו מערכות ייחודיות של בינה מלאכותית אשר מגנות על המשתמש אך שומרות על חווית הגלישה.